PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Privat Šírovi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dostupnost k domu po silnici k lyžařským vlekům Horní Domky, nad 3-stupňovým parkovištěm po odbočce vlevo asi 60m. Celkem klidné místo, není nebezpečí vběhnutí dětí na silnici. Dobré výchozí místo na pěší túry, běžkařské trasy i na procházky v lese.
Vybavení a služby
Pokoje v podkroví jsou: 4 lůžkový s vlastím WC a sprchou, 2+3 lůžkové, které mají společné WC a koupelnu. K dispozici je společná vybavená kuchyňka. Apartmán má 3 ložnice, jedna s WC a sprchou, zbývající mají společnou koupelnu a WC. Dále je tam vybavená kuchyně a obývací pokoj. WI-FI zdarma. Lyže se odkládají do garáže, v zimě lze sušit mokré boty a oblečení v kotelně. Zastávka skibusu cca 200m. Od června 2019 je apartmán v dlouhodobém pronájmu. Služby: vynášení odpadkových košů a vysávání kuchyní, příp. po dohodě i pokojů. Možnost hostů objednat si masáže za zvýhodněné ceny. Na požádání uděláme i snídaně za 90,- Kč.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí si lze zajednat kuželky, domluvit prohlídku dobové výstavy ve Starém kravíně, jsou zde hezké výletní trasy na Dvoračky a okolí Rokytnice. Obchody s potravinami jsou dva. Samoobsluha Enapo cca 300m. V blízkosti jsou i restaurace. V létě o prázdninách je v provozu i lanovka k Lovčence, odtud je to kousek na Ručičky a pohodlné cesty až do Harrachova nebo na Dvoračky.